وعده غذا کشورهای دیگر ریاست جمهوری ترساندن مردم

وعده غذا: کشورهای دیگر ریاست جمهوری ترساندن مردم ونزوئلا انتخابات مقایسه اقتصاد اقتصادی سیاسی ایران امنیت

گت بلاگز سیاسی روحانی نباشد کشور عزیزمان ایران ،ونزوئلا می‌شود؟، چرا مردم را می ترسانید؟

یکی از روش‌های بسیار مذموم جهت تبلیغات در وقت انتخابات «ترساندن» مردم است که روشی کاملاً پوپولیستی و عوام‌فریبانه است‌. در این روش‌، کاندیدای انتخابات چون استدلالی جهت مردم

یکی از روش های بسیار مذموم جهت تبلیغات در وقت انتخابات «ترساندن» مردم است که روشی کاملاً پوپولیستی و عوام فریبانه است .

در این روش ، کاندیدای انتخابات چون استدلالی جهت مردم ندارد که آیا بهتر است به او رأی بدهند ، به ترساندن کردن و ترساندن مردم روی می آورد که اگر من نباشم ، چنین و چنان می شود. این روش، بسیار توهین آمیز و تحقیر کننده جهت مردم و نظام سیاسی نیز هست. تو گویی اگر یک فرد و گروهش بر مسند ریاست جمهوری ننشینند ، مردم قدرت دفاع از خود و بازسازی اقتصاد و فرهنگ و امنیت را ندارند و فقط آن جماعت هستند که می توانند کشور را نجات دهند.

در تاریخ کشورهای دیگر و همین کشور خودمان نیز شاهدهای زیادی داریم که مثلاً اگر من نباشم ، کشور عزیزمان ایران فلان می شود. در حالی که کاندیداها به جای روی آوردن به ترساندن و ترساندن مردم، باید با استدلال و ارائه برنامه و دفاع از عملکرد گذشته خودشان ، افکار عمومی را اقناع کنند. دولتی ها و رسانه های وابسته به آنان، اخیراً این رویه را پیشه کردند.

روحانی نباشد کشور عزیزمان ایران ،ونزوئلا می‌شود؟، چرا مردم را می ترسانید؟

از یک طرف مرتباً و بدون ارائه هیچ گونه علت و مدرکی اعلام می دارند که اگر ما نباشیم ، ایران ونزوئلا می شود. گویی فقط این جماعت از اقتصاد و تجارت و… سر در می آورند و کشور مدیون درایت و فهم این هاست. این در حالی است که شرایط اقتصادی و سیاسی ونزوئلا به کلی با کشور عزیزمان ایران تفاوت دارد و معلوم نیست که آیا این کشور را با کشور عزیزمان ایران مقایسه می کنند.

 آیا اینکه دولت قبلی با ونزوئلا رابطه نزدیک سیاسی داشت، علت بر آن است که با ونزوئلا مقایسه شویم ؟ و اگر امروز شرایط اقتصادی ونزوئلا این گونه نبود ، آیا باز هم این مقایسه صورت می گرفت ؟ 

نکته دومی که دولتی ها در تبلیغ خود مردم را می ترسانند ، موضوع جنگ است که اگر ما بر سرکار نباشیم ، کشور دچار جنگ می شود. یعنی عدم حمله نظامی کشورهای دیگر به جمهوری اسلامی نه به علت قدرت دفاعی باز دارنده کشور عزیزمان ایران و نه به علت نقش استراتژیک کشور عزیزمان ایران در منطقه هست، بلکه صرفاً مردم به این علت هم اکنون آرامش و امنیت دارند که مردها برمسند قدرت هستند!

به راستی آیا برجام قدرت بازدارندگی از جنگ را به کشور عزیزمان ایران اعطاء کرد یا قدرت دفاعی ونظامی کشور عزیزمان ایران کشورهای غربی را مجبور به توافق با کشور عزیزمان ایران در عنوان برجام کرد . پاسخ این پرسش را بارها وزیر محترم امور خارجه و گروه مذاکره کننده داده اند.

یکی از روش‌های بسیار مذموم جهت تبلیغات در وقت انتخابات «ترساندن» مردم است که روشی کاملاً پوپولیستی و عوام‌فریبانه است‌. در این روش‌، کاندیدای انتخابات چون استدلالی جهت مردم

پس آیا مردها مردم را از شروع یک جنگ به هراس می اندازند که فقط به آنها رأی دهند . دولتی ها مفهوم مخالف این حرف خود را می دانند که اگر آنها نباشند ، سایه جنگ بر کشور حاکم می شود  ؟ مگر خبری از غربی ها دارند که ما نداریم ؟

بهتر است مردها از ترساندن و ترساندن مردم درست بردارند و برهان اقامه کنند اگر صادق هستند.

واژه های کلیدی: کشورهای دیگر | ریاست جمهوری | ترساندن مردم | ونزوئلا | انتخابات | مقایسه | اقتصاد | اقتصادی | سیاسی | ایران | امنیت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz