وعده غذا کشورهای دیگر ریاست جمهوری ترساندن مردم

وعده غذا: کشورهای دیگر ریاست جمهوری ترساندن مردم ونزوئلا انتخابات مقایسه اقتصاد اقتصادی سیاسی ایران امنیت

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «پایتخت ۵» سخت ترین سریالی بود که تا به حال در پرونده کاری‌ام داشتم / سیروس مقدم

کارگردان سریالهای چهارگانه «پایتخت» گفت: «پایتخت پنج» به علت موقعیت های حساس و بکری که داشت، سخت ترین پروژه کاری ام بود.

«پایتخت ۵» سخت ترین سریالی بود که تا به حال در پرونده کاری‌ام داشتم / سیروس مقدم

سیروس مقدم: «پایتخت ۵» سخت ترین سریالی بود که تا به حال در پرونده کاری ام داشتم

عبارات مهم : سریال

کارگردان سریالهای چهارگانه «پایتخت» گفت: «پایتخت پنج» به علت موقعیت های حساس و بکری که داشت، سخت ترین پروژه کاری ام بود.

سیروس مقدم کارگردان سریال های چهارگانه «پایتخت»، در گفت و گو با گروه تحریریه سایت، در خصوص سری پنجم این سریال گفت: سری پنجم سریال تلویزیونی «پایتخت» در ادامه چهارگانه سری های گذشته هست، البته با عنوان و موقعیت های تازه و شیرین تر با همان خانواده همیشگی. «پایتخت» یک محوریت عمده داشته که در همه سری ها بنیان سریال بوده و آن خانواده و کنار هم بودن در لحظات خوشی و ناخوشی است.

وی در ادامه افزود: در واقع می خواهیم بگوییم یک خانواده باید طوری در کنار هم باشند که احترام ها حفظ بشود و در آن لحظات سخت همه در کنار هم به حل آن عنوان بپردازند که در این قسمت از سریال هم به شکلی متفاوت تر بیان شده است است.

سیروس مقدم در خصوص مشکل های این قسمت از پایتخت بیان کرد: «پایتخت ۵» سخت ترین سریالی بود که تا به حال در پرونده کاری ام تجربه کردم؛ چون لحظات و موقعیت های آن چه در سطح داخلی و چه در سطح بین المللی کار نشده بود و ما باید به این موقعیت های تجربه نشده جامه عمل می پوشاندیم که این خود کاری بسیار سخت بود.

وی در ادامه به سفرهای خارجی این قسمت از سریال اشاره کرد و گفت: در این قسمت سفرهایی به یونان، قبرس، ترکیه داشتیم و بخش آخر را هم در شهرک دفاع مقدس فیلمبرداری کردیم. این قسمت از جلوه های خاص عظیمی برخوردار است که در حال حاضر درحال بازسازی آن هستیم.

این کارگردان در خصوص ضرورت سفرهای خارجی اظهار داشت: محوریت داستان ایجاب می کرد که ما این سفرها را انجام دهیم و اصلا ربطی به تصویرهای و جاذبه های توریستی ندارد. محوریت قصه خانواده را مجبور به خروج از کشور می کند تا مسئله ایجاد شده است حل شود.

مقدم در مورد بازیگران اضافه شده است در این قسمت عنوان کرد: در این سری هم خانواده همان خانواده گذشته هستند و تنها پسر بزرگ اصلاح در این قسمت اضافه شده است که در قسمت چهارم به سربازی رفته بود و مخاطبان مدام سراغش را می گرفتند.

وی در مورد این پرسش که آیا پایتخت های دیگری هم تولید خواهد شد، عنوان کرد: ادامه این سریال در یک صورت خواهد بود که اول مردم بخواهند و دوم اینکه تیم نویسنده به یک قصه و داستان جالب برسند که به ورطه تکرار نرسیم و سوم اینکه مدیران فرهنگی صداوسیما به این ضرورت برسند که به نیاز مردم جواب بدهند و به لحاظ مالی ما را تامین کنند؛ چون پایتخت در شرایط بد مالی شرکت تولید شد و با کمک های مادی و معنوی شرکت اوج، این سریال به ثمر رسید.

مقدم در آخر خاطرنشان کرد: تلاش کردیم امید و نگاه به آینده را از طریق نشان دادن پرسشها موجود در این خانواده و نحوه گذر از پرسشها را از طریق این سریال به مخاطبان انتقال یافته کنیم که امیدوارم عیدانه خوبی جهت مخاطبان باشد.

«پایتخت ۵» سخت ترین سریالی بود که تا به حال در پرونده کاری‌ام داشتم / سیروس مقدم

واژه های کلیدی: سریال | سریالی | خانواده | سیروس مقدم | پایتخت پنج | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz