وعده غذا کشورهای دیگر ریاست جمهوری ترساندن مردم

وعده غذا: کشورهای دیگر ریاست جمهوری ترساندن مردم ونزوئلا انتخابات مقایسه اقتصاد اقتصادی سیاسی ایران امنیت

رفتارهایی که این روزها به طور پی درپی از محمود احمدی نژاد سر می زند، فقط یک فرار رو به جلو است و همه می دانند که این صورت در هشت سالی که دولت را در اختیار داشت

توهم احمدی‌نژاد

توهم احمدی نژاد

عبارات مهم : ایران

رفتارهایی که این روزها به طور پی درپی از محمود احمدی نژاد سر می زند، فقط یک فرار رو به جلو است و همه می دانند که این صورت در هشت سالی که دولت را در اختیار داشت، با راهنمایی های غلط اطرافیانش چه کارهایی کرد و چه آسیب هایی به کشور رساند. به همین علت باید بگویم که اگر او فکر می کند که با این کارهای نمایشی می تواند جهت خود پایگاهی درست کند، سخت در اشتباه است و مردم کشور عزیزمان ایران به قدری از او ناراحت اند که بعید به نظر می رسد فریب رفتارهای او را بخورند.

توهم احمدی‌نژاد

من راجع به متن نامه او به رهبری اظهار نظری نمی کنم ولی به نظر می آید که او علاقه دارد به هرصورت ممکن علم مخالف خوانی را در دست بگیرد. به اعتقاد بعضی مطالبی که در این نامه مطرح شده است به انحای متفاوت می تواند دغدغه مردم و البته شخص مقام معظم رهبری نیز باشد ولی احمدی نژاد با زیرکی تلاش دارد تا خود را به عنوان وکیل ملت جا بزند.

درحالی که افکار عمومی به خاطر دارد که در بین همکاران دولتی احمدی نژاد، چه کسانی سوء استفاده های شگفت آوری داشتند و چقدر از اموال بیت المال هم به تاراج رفت و از سوی دیگر، با ریخت و پاش های اضافی چه از بین بردن هایی در کشور شد. به نظر من محمود احمدی نژاد هنوز دچار توهم است و با نامه نگاری به مقام معظم رهبری تلاش می کند تا خودش را بزرگ کند و نشانه مشخصش هم این است که مقام معظم رهبری به نامه اش جواب بدهد، ولو اینکه جواب منفی هم باشد. در این شرایط او می تواند این ادعا را داشته باشد که فردی تاثیرگذار در کشور هست. شرح این شرایط ما را به این نتیجه می رساند که مطالبات این روزهای رییس دولت اسبق «کلمه حق یراد بها الباطل» است به این معنی که حرف صحیح را با قصد و نیتی باطل و ناحق می زند.

رفتارهایی که این روزها به طور پی درپی از محمود احمدی نژاد سر می زند، فقط یک فرار رو به جلو است و همه می دانند که این صورت در هشت سالی که دولت را در اختیار داشت

پیشنهاد من به احمدی نژاد این است که خودش را بیش از این از نظر مردم نیندازد و بداند که در افکار عمومی به عنوان کسی که هزینه های زیادی را به کشور تحمیل کرده هست، نمی تواند ادعای عدالت و حق داشته باشد، بعد بهتر است با این واقعیت کنار بیاید که جهت هر لحظه از حضور در عرصه اجرایی و مدیریتی کنار گذاشته شده است است و به همین علت قبل از اینکه صبر نظام به سر آید، به دانشگاه برگردد و تدریس کند؛ البته باید به یاد داشته باشیم که احمدی نژاد باید خود را جهت مواجهه با پرونده های تخلفات خود و یاران حلقه اش در دادگاه، آماده کند.

ابوالقاسم رئوفیان

دبیرکل حزب اسلامی کشور عزیزمان ایران زمین

وقایع اتفاقیه

توهم احمدی‌نژاد

واژه های کلیدی: ایران | احمدی نژاد | احمدی نژاد | مقام معظم رهبری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz