وعده غذا کشورهای دیگر ریاست جمهوری ترساندن مردم

وعده غذا: کشورهای دیگر ریاست جمهوری ترساندن مردم ونزوئلا انتخابات مقایسه اقتصاد اقتصادی سیاسی ایران امنیت

گت بلاگز اخبار حوادث سناریوی زوج سارق جهت دزدی گوشی رانندگان مسافرکش

زن و شوهری که در پوشش مسافر گوشی تلفن همراه رانندگان تاکسی و اسنپ را دزدی می‌کردند، شناسایی و دستگیر شدند. 

سناریوی زوج سارق جهت دزدی گوشی رانندگان مسافرکش

سناریوی زوج سارق جهت دزدی گوشی رانندگان مسافرکش

عبارات مهم : ایران

زن و شوهری که در پوشش مسافر گوشی تلفن همراه رانندگان تاکسی و اسنپ را دزدی می کردند، شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش جام جم آنلاین از پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، سرهنگ محمد نادربیگی، مدیر پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری زن و که با طراحی یک سناریو اقدام به دزدی ده ها گوشی های گوشی متعلق به رانندگان مسافرکش کرده بودند، خبر داد و گفت: روز ۲۵ اسفندماه گذشته با مراجعه یکی از شهروندان به کلانتری ۱۰۵ فلسطین و طرح شکایت در خصوص دزدی گوشی تلفن همراهش مأموران اطلاع پیدا کردند که یک آقا و زن جوان بعد از کرایه دربستی ماشین و در طول مسیر حرکت به سمت میدان شهدای هفتم تیر اقدام به دزدی گوشی گوشی وی کردند.

این شخص در اظهاراتش به مأموران عنوان داشت: راننده اسنپ هستم یک آقا و زن جوان طی تماس تلفنی از طریق شبکه اسنپ درخواست ماشین از مبدا خیابان بخارست به مقصد میدان هفتم تیر کردند. بعد از طی مسافتی کوتاه، زن جوان به بهانه ی مراجعه به بیمارستان از ماشین پیاده شد و بنده به همراه همسر ایشان به سمت هفت تیر ادامه مسیر دادم؛ هنوز مسیر زیادی نرفته بودیم که همسر این زن به بهانه خاموش شدن تلفن همراهش از من خواهش کرد تا گوشی تلفن همراهم را جهت تماس با همسرش به او امانت دهم. بعد از گرفتن گوشی این بار درخواست توقف ماشین کرد و در ادامه به بهانه اینکه گوشی آنتن نمی دهد، از ماشین پیاده شد و در یک لحظه از این وقت استفاده کرد و با دزدی گوشی گوشی از محل متواری شد.

سناریوی زوج سارق جهت دزدی گوشی رانندگان مسافرکش

همزمان با شروع پیگیری به پرونده، پرونده های مشابه دیگری به پایگاه سوم پلیس آگاهی ارجاع شد که طی آن زن و مرد جوانی در پوشش مسافر و به شیوه مشابه اقدام به دزدی گوشی های گوشی رانندگان مسافرکش اسنپ، تاکسی، تپسی و ماشین های مسافرکش در قالب کرایه دربستی کرده بودند.

سرهنگ محمد نادربیگی در خصوص نحوه دستگیری متهمان به کارآگاهان گفت: ساعت ۲۲ روز ۱۶ فروردین مأموران گشت انتظامی در محدوده ی نظام آباد متوجه درگیری راننده یک تاکسی با مرد جوانی شدند که با مشاهده مأموران قصد متواری شدن از محل را داشت؛ مأموران بعد از دستگیری این جوان اطلاع پیدا کردند که این شخص بعد از به امانت گرفتن گوشی گوشی راننده تاکسی قصد متواری شدن از محل را داشته که راننده متوجه قصد و نیت واقعی این شخص شده است و مانع از فرار او شده است هست. فرد دستگیر شده است به کلانتری نظام آباد انتقال یافته و مأموران کلانتری با توجه به وقوعات مشابه در این منطقه بلافاصله اقدام به شناسایی وی کرده و متهم جهت ادامه تحقیقات در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

زن و شوهری که در پوشش مسافر گوشی تلفن همراه رانندگان تاکسی و اسنپ را دزدی می‌کردند، شناسایی و دستگیر شدند. 

متهم دستگیر شده است به نام جواد ۲۶ ساله که اعتیاد شدیدی به مصرف موادمخدر از نوع شیشه دارد بعد از مواجه حضوری با تعدادی از شکات و مالباختگان و شناسایی شدن از سوی آن ها صراحتا به دزدی گوشی های گوشی این افراد اعتراف و در ادامه همسر خودش به نام بهار را نیز به عنوان همدست خود در دزدی ها معرفی کرد.

با شناسایی محل سکونت متهمان در مسافرخانه ای در محدوده میدان راه آهن، بهار که او نیز همانند همسرش به مصرف موادمخدر از نوع شیشه اعتیاد پیدا کرده بود، دستگیر و به پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ انتقال یافته شد.

سرهنگ کارآگاه محمد نادربیگی، مدیر پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: در تحقیقات از متهمان و اعتراف صریح آن ها به ده ها فقره دزدی مشابه و همچنین طی بررسی پرونده دزدی های مشابه ده ها مالباخته که در مناطق متفاوت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران و بدهید شیوه و شگرد مورد دزدی گوشی های گوشی خود قرار گرفته بودند، شناسایی به پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ دعوت و بعد از مواجه حضوری با متهمان موفق شدند همسران سارق را شناسایی کنند.

سناریوی زوج سارق جهت دزدی گوشی رانندگان مسافرکش

در ادامه پیگیری به پرونده قرار قانونی از سوی بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۱۸ پایتخت کشور عزیزمان ایران صادر و متهمان جهت ادامه تحقیقات و شناسایی دیگر جرایم ارتکابی در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفتند؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که بدهید شیوه و شگرد مورد دزدی قرار گرفتند دعوت می شود تا جهت شناسایی متهمین و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در خیابان خرمشهر – میدان نیلوفر مراجعه کنند.

واژه های کلیدی: ایران | ماشین | شناسایی | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz